На часу хемије
Данас су ученици првог разреда гимназије испитивали растворљивост различитих врста супстанци на часу хемије.
Данас су ученици првог разреда гимназије испитивали растворљивост различитих врста супстанци на часу хемије.
Ученици четвртог разреда гимназије су данас успешно завршили радионицу прављења и паковања украсних свећа на часу хемије.
Са жељом да наша школа буде ризница знања, а наши професори водичи образовања и васпитања, прославили смо Дан школе и школску славу – Светог Саву, пригодним програмом и приредбом коју је организовала професорка српског језика и књижевности, Љиљана Станковић. Овом приликом се захваљујемо професорки и ученицима другог разреда гимназије на залагању и одлично изведеној представи „Код Мине на балу“. Поред ученика другог разреда гимназије, у представи је учествовао и Андреј Радић из одељења III-3. У уводном делу, о животу и делима Светог Саве, упознали су нас ученици четвртог разреда гимназиј,е a за музичке наступе заслужни су Сара Младеновић (II-3), Ђорђе Николић (IV-3) и Милан Лукић (II-6).
Директорка школе, Марта Живановић, поздравила је све присутне, наградила ученике и професоре за допринос и постигнуте резултате у текућој школској години, као ученике који су током целог полугодишта нису направили ни један изостанак.
https://www.facebook.com/reel/1809244292843483
https://www.facebook.com/reel/397062982708549
https://www.facebook.com/reel/1266145967816957
Распуст за ученике средњих школа почиње у понедељак 1. јануара 2024. године и трајаће до петка, 19. јануара 2024. године. Први наставни дан је 22. јануар 2024. године.
Ученицима, професорима и свим запосленим у нашој школи, желимо да се добро одморе и у здрављу проведу предстојеће празнике.
Данас се завршава прво полугодиште па и наше хуманитарне активности.
Протекла 2 дана су ученици II-3 одељења, заједно са Туристичком агенцијом, продавали производе које су сами направили на хуманитарном базару. Захваљујући деци и хуманим суграђанима, сви производи су се продали а новац за Горана Вучетић ће бити уплаћен на његов рачун.
Након турнира и хуманитарног базара у оквиру наше школе, скупљено је 50 000 динара и ученици су данас уручили ту суму породици Горана Вучетић.
Посебно похваљујемо ученике другог разреда гимназије, који су главни организатори свих хуманитарних активности у нашој школи.